Fidda

FAQ

На цій сторінці зібрані найбільш популярні питання щодо роботи з електронним майданчиком для потенційних учасників аукціонів та організаторів торгів.

З чого розпочати роботу на майданчику? Перш за все, вам необхідно пройти процедуру реєстрації шляхом заповнення своїх даних в електронній формі у розділі “Реєстрація” на сайті ТБ “ФІДДА” або на майданчику за посиланням sale.fidda.com.ua. Після цього оператором майданчика вам буде надіслано підтвердження та наданий доступ до особистого кабінету. Другим етапом буде проходження ідентифікації вас як користувача, що надасть змогу вам подавати заяви та приймати участь в аукціонах. Для цього завантажте необхідні документи при реєстрації на майданчику. Звертаємо вашу увагу на те, що проходження ідентифікації користувача є обов’язковою умовою для надання доступу до особистого кабінету.

Які документи потрібні для реєстрації та проходження ідентифікації користувача? Для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців достатньо завантажити скан-копії паспорту та РНОКПП, а для юридичних осіб – витяг або виписку з ЄДР.

Як прийняти участь в аукціоні? Вам необхідно обрати відповідний лот, ознайомитися з умовами його продажу, після чого натиснути кнопку “взяти участь”. Зазначте розмір своєї закритої пропозиції та поставте позначки погодження у відповідних полях. Наступним кроком буде завантаження скан-копій документів, генерація та оплата рахунків гарантійного та реєстраційного внесків. Оператором електронного майданчика буде здійснено перевірку документів та інформації, зазначеної при поданні заяви про участь в електронному аукціоні.

Чи можна вносити зміни до заяви про участь? До моменту закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь/прийняття закритих цінових пропозицій, учасники мають право анулювати або внести до них зміни.

Які саме документи необхідно завантажити для участі в електронному аукціоні? Ви можете ознайомитися з повним переліком необхідних документів для участі в електронних аукціонах з продажу певного типу майна в розділі “Регламенти та інструкції” на сайті ТБ “ФІДДА”, або безпосередньо на електронному майданчику у розділі “Документи” за посиланням https://sale.fidda.com.ua/site/docs?id=1