Fidda

Про компанію «ФІДДА»

Товарна біржа «ФІДДА» працює на ринку організації, проведення аукціонних та біржових торгів з 2007 року. За цей час Біржа зарекомендувала себе як надійний, прозорий, професійний партнер та ефективний організатор аукціонів.

З 2018 року Товарна біржа «ФІДДА» співпрацює з арбітражними керуючими з усієї України щодо питань реалізації майна підприємств-банкрутів, здійснює фахове консультування в цій сфері, проводить торги.

З 2019 року Біржа приєдналась до системи «Прозорро.Продажі» ЦБД2 та набула статус акредитованого електронного майданчика.

Сьогодні ми пропонуємо свої послуги з надання сучасного, зрозумілого та зручного простору, в якому наші клієнти можуть здійснювати купівлю/продаж будь-яких об’єктів рухомого та нерухомого майна, земельних ділянок, цінних паперів, обладнання та послуг.

Завдяки високому професіоналізму фахівців Біржі, наші клієнти отримують вичерпні консультації, як з технічних питань проведення торгів та участі в них, так і з питань законодавства у цій сфері. Ми забезпечуємо інформаційний супровід клієнтів на всіх етапах співпраці.